Дубровиця: комунальники роками займалися незаконним видобутком води

Колишній директор комунального підприємства з Дубровиці на лаві підсудних.
Екскерівника звинувачують у завданні збитків на пів мільйона гривень державі через незаконний видобуток корисних копалин. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Рівненської обласної прокуратури.
31 січня 2025 року прокурори Сарненської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт проти колишнього директора Дубровицького комунального підприємства. Його звинувачують у незаконному видобутку корисних копалин загальнодержавного значення (ч. 2 ст. 240 КК України).
Досудове розслідування показало, що з 2016 до 2018 року чоловік, перебуваючи на цій посаді, організував незаконний видобуток і збут підземних вод без спеціального дозволу.
Такі дії завдали державі збитків на майже 555 тисяч гривень.
Обвинувачений не визнає своєї вини. Досудове розслідування проводили слідчі СВ ВП №1 Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області.
Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.
Зазначимо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.