У Сарнах ветеран війни запустив сервіс оренди електросамокатів

09 Липня 2024, 15:04
Оренда самокатів 242
Оренда самокатів

Ветеран із міста Сарни відкрив прокат електросамокатів коштом державного гранту.

Павло Теремок, демобілізований військовослужбовець ЗСУ, розпочав новий етап свого життя після повернення зі служби. Скориставшись державною підтримкою для ветеранів, він відкрив прокат електросамокатів у рідному місті Сарни. Про це йдеться у повідомленні Сарненської РДА.

Павло звернувся до центру зайнятості, де йому запропонували отримати грант на відкриття власної справи. Після написання бізнес-плану та його погодження, він отримав 250 тисяч гривень державного гранту, за які придбав 6 електросамокатів. Ще 6 він придбав за власний кошт, що дозволило йому створити повноцінний сервіс оренди електросамокатів у місті.

Цей сервіс надає можливість жителям міста швидко і зручно добиратися до роботи, вокзалів чи інших важливих місць, не чекаючи на маршрутки. Діти також із задоволенням використовують електросамокати для прогулянок у скверах міста.

Для зручності користувачів визначили місця для стоянки та розробили спеціальну програму для оренди самокатів. Тепер мешканці Сарн можуть легко знайти та орендувати самокат через мобільний додаток, що робить процес максимально простим та швидким.

Павло не зупиняється на досягнутому і вже працює над розширенням можливих маршрутів. Він планує зробити оренду самокатів ще більш доступною та зручною для мешканців міста.

Заступниця голови Сарненської райдержадміністрації Руслана Савчук зустрілась із підприємцем та поспілкувалась про шлях до реалізації проєкту, проблеми чи труднощі, які виникають у процесі організації.

Адже ініціатива Павла Теремка не лише сприяє розвитку місцевого бізнесу, але й робить місто Сарни сучаснішим та зручнішим для життя.

Завдяки підтримці держави та власній наполегливості, він зміг реалізувати свою ідею та внести позитивні зміни у життя місцевих мешканців та гостей.

Нагадуємо, що жителі Сарненщини, які обирають електросамокати для пересування, мають пам'ятати, що вони є учасниками дорожнього руху нарівні з іншими транспортними засобами.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром