Хореографа з Сарненщини нагородили цінним подарунком

23 Червня 2024, 12:02
Сергій Галушко 153
Сергій Галушко

Хореографа Сергія Галушка, який 25 років працює над розвитком танцювальних талантів Сарненщини, нагородили цінним подарунком – годинником від Рівненської ОДА.

Нещодавно колектив «Журавка» відзначив свій 25-річний ювілей. Засновником і наставником хореографічного гурту впродовж цих років є Сергій Галушко.

За цей час Сергій Галушко зробив неоціненний внесок у популяризацію хореографії в регіоні, присвятивши чверть століття своєму покликанню — розкриттю талантів дітей та молоді. Під його керівництвом колектив став справжньою зіркою на хореографічному небосхилі, завоювавши 36 Гран-прі на міжнародних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях, як в Україні, так і за кордоном.

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 25-ї річниці з часу створення зразкового аматорського ансамблю танцю «Журавка» розпорядженням голови Рівненської ОДА від 06.06.2024 № 291 Сергія Галушка нагороджено годинником.

В.о. голови Сарненської РДА Любов Мацигон вручила годинник керівнику гурту. Любов Мацигон відзначила, що успіхи колективу «Журавка» є результатом наполегливості, таланту та професіоналізму їхнього керівника.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром