У Дубровицькій міськраді відбулася робоча нарада з питань ветеранської політики

23 Червня 2024, 11:04
Військові ветерани 132
Військові ветерани

Зараз як ніколи важливо приділяти особливу увагу ветеранам, які самовіддано захищали Незалежність України.

Наше спільне завдання — створити для них належні умови для реінтеграції у суспільство, забезпечити доступ до якісних медичних послуг, психологічної підтримки та соціальних програм. Про це йдеться у повідомленні Сарненської РДА.

Тільки завдяки злагодженій роботі держави, місцевих громад та волонтерів ми можемо допомогти воїнам адаптуватися до мирного життя і відчути підтримку та вдячність суспільства за їхню відвагу та жертовність.

Участь у засіданні під керівництвом начальниці Управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Марина Корольова, взяла в.о. голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, міський голова Дубровиці Богдан Микульський, керівники відповідних структурних підрозділів, а також громадськість та родини загиблих воїнів.

Вони поділилися своїми проблемами і потребами, наголосивши на важливості постійної підтримки від місцевої влади.

Важливою темою обговорення стало вшанування памʼяті Героїв в освітніх та інших громадських закладах. Учасники засідання наголосили на необхідності проведення тематичних заходів, таких як уроки мужності, виставки, та інші меморіальні заходи, які допоможуть зберегти пам'ять про подвиги загиблих воїнів і виховувати у молоді повагу до їхньої жертовності та мужності.

Зазначають, що ця зустріч стала черговим кроком у зміцненні ветеранської політики, забезпечуючи гідне життя тим, хто захищав нашу країну, і підтримуючи їхні родини.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром