Учасник бойових дій опановує нову професію у Сарнах

15 Травня 2024, 14:10
Навчання 101
Навчання
 
 
 

Учасник бойових дій з Рівненщини змінив сферу діяльності та став касиром торговельного залу після успішного завершення навчання в Сарненському навчальному закладі.

Валерій Круглик-Іздепський, демобілізований військовий, вирішив перекваліфікуватися і вже отримав пропозицію про постійну роботу у супермаркеті міста Сарни. Про це розповідають у Сарненському навчальному відділенні Рівненського центру ПТО ДСЗ.

За короткий термін навчання Валерій опанував всі необхідні навички для роботи касира, включаючи роботу з касовим апаратом, розрахунки з клієнтами та управління готівкою. Його успіх підтверджено успішною державною кваліфікаційною атестацією.

Педагогічний працівник Сарненського навчального закладу відзначила Валерія за його відданість навчанню та високі досягнення. Наступна група слухачів розпочне навчання за цією професією 10 вересня, а тривалість курсу складатиме 5,3 місяці.

Для безробітних, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю навчання є безкоштовним, фінансується Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України. Інші категорії можуть оплатити навчання власними коштами або за допомогою роботодавців. Для іногородніх слухачів надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу у місті Рівне.

Коментар
28/05/2024 Вівторок
28.05.2024
27.05.2024