Підприємство з Сарненщини продає бурштин у Китаї

15 Червня 2023, 10:39
Обробка бурштину 1943
Обробка бурштину

Понад 5 мільйонів тонн щебеневої продукції на рік. Нині ще й займаються видобутком бурштину.

Голова Сарненської РВА Олександр Кохан відвідав одне з найбільших видобувних підприємств Сарненщини — ТОВ «ККНК «Технобуд». Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Основна сфера діяльності підприємства включає розробку гранітних родовищ та перероблення добутої сировини на нерудні будівельні матеріали: гранітний (кубовидний) щебінь, бутовий камінь, дорожні суміші, будівельний пісок, аспіраційний гранітний пил. Усі ці ресурси використовують для будівництва інфраструктури, виробництва бетону, асфальтових сумішей та благоустрою.

Один із найважливіших аспектів кар’єру — його стійкий розвиток. Нині підприємство постачає свою продукцію клієнтам не лише в межах України, а й експортує її до країн Європи. 

Підприємство долучається до підтримки місцевого спорту, будівництва доріг та фінансування соціальних об'єктів. Важливо зазначити, що з 2019 року підприємство розширило свою діяльність та розпочало офіційний видобуток бурштину.

Вони налагодили повний цикл роботи — від видобутку до переробки. Завдяки своєму досвіду та якості продукції відкрили офіційне представництво в Китаї, де активно займаються реалізацією бурштинової продукції. 

«Це є надзвичайно цінним досвідом, яким вони готові ділитися з іншими суб’єктами господарювання, які тільки розпочинають свій шлях у сфері бурштинового видобутку. Це ще один успішний приклад того, як бізнес може стати рушійною силою підтримки економіки в умовах війни та запорукою сталого соціально-економічного розвитку» – йдеться у повідомленні Кохана.

Коментар
23/04/2024 Вівторок
23.04.2024
09:50