Рокитнівська громада передала гуманітарну допомогу на звільнені території

23 Вересня 2022, 11:11
Володимир Бричка доставив гуманітарну допомогу на території, які раніше перебували в окупації 613
Володимир Бричка доставив гуманітарну допомогу на території, які раніше перебували в окупації

Небайдужі люди з декількох областей України, об’єднавшись, допомогли українцям, які багато місяців перебували в окупації. У складі колони з 14 авто – ціла фура допомоги з Карпилівки Рокитнівської територіальної громади.

Про це журналісти Район.Сарни дізналися від пресслужби Рокитнівської територіальної громади.

35 тонн картоплі, понад 1000 продуктових наборів, хліб, домашня випічка, дитяче харчування, підгузки, одяг та спецодяг для рятувальників – доставили гуманітарну допомогу у звільнений Ізюм, Слов’янськ та Краматорськ.

Фуру продуктів від Рокитнівської громади зібрали завдяки Володимиру Бричці, який заохочує на добрі справи не лише карпилівчан, а й усю громаду.

«У звільнених містах зруйнована майже вся інфраструктура, немає зв’язку, світла, тепла і, навіть, води. Люди пережили тут пекло, але вони все ще вміють щиро радіти, особливо, коли бачать «своїх». У такі моменти ще більше розумієш – ми не маємо права здаватися! Ми повинні ще більше допомагати! Ще більше працювати для спільної Перемоги!» – підсумовують у пресслужбі.

Нагадаємо, що це не перша гуманітарна допомога, яку відправили жителі Рокитнівської громади. Лише 10 днів тому, 12 вересня, волонтери церкви Християн віри Євангельської зібрали та доставили понад 10 тонн гуманітарного вантажу. Допомогу передали жителям Миколаївщини, Сумщини та Полтавщини.

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром