стрічка

З Рівненщини до Грузії виселять нелегала

12 Жовтня 2021, 15:09
З Рівненщини до Грузії виселять нелегала 173
З Рівненщини до Грузії виселять нелегала

На Рівненщині викрили нелегала із Республіки Грузія.  

11 жовтня суд ухвалив рішення про виселення 35-річного уродженця міста Тбілісі до країни походження із забороною в’їзду в Україну найближчі три роки, повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини.

8 жовтня іноземець звільнився із Катеринівської виправної колонії, де майже 10 років відбував покарання за вчинений розбій в особливо великих розмірах на території України. Крім того, колишній засуджений у в’язниці мав статус «смотрящого», а тому з метою недопущення вчинення подальших кримінальних правопорушень, за поданням співробітників управління міграційної поліції ГУНП Рівненській області працівники міського відділу УДМС прийняли рішення про примусове виселення зазначеного до країни походження та звернулися із відповідним клопотанням до суду. 

Крім того, через відсутність у нього будь-яких документів на нього склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203 КУпАП та помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що на території Волинської області. 

Після оформлення усіх необхідних документів 35-річного нелегала депортують до Республіки Грузія. Заходи щодо недопущення порушення міграційного законодавства іноземцями та тривають. 

 

Коментар
28/10/2021 Четвер
28.10.2021
27.10.2021
26.10.2021