стрічка

На Рівненщині працює понад 700 станцій стільникового зв‘язку

01 Вересня 2021, 15:06
На Рівненщині працює понад 700 станцій стільникового зв‘язку 308
На Рівненщині працює понад 700 станцій стільникового зв‘язку

На Рівненщині за два роки ввели в експлуатацію понад 700 базових станцій стільникового зв'язку.

На Рівненщині тривають заходи у напрямку покращення мобільного зв’язку. Лише за останніх два роки мобільні оператори розширили мережу базових станцій на понад 700 одиниць. Також оператори працюють в напрямку вдосконалення зв’язку на міжнародних автошляхах. Про це зазначають у Рівненській ОДА. 

Про це йшлося під час зустрічі заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка із представниками Рівненського обласного відділу Українського державного центру радіочастот, мобільних операторів «Київстар» та «Водафон».

«Активно ведуться роботи вздовж «Варшавської» траси. До кінця року буде покрита ділянка біля населеного пункту Страшеве, а у 2022 році з'єднання буде вздовж усієї траси. Тривають роботи і щодо покращення зв'язку на трасі Київ-Чоп та біля Здолбунівської об’їзної», — розповіли представники мобільних операторів.

Ігор Тимошенко наголосив, що важливо, аби «білі плями» мобільного зв’язку поступово зникали з мапи Рівненщини, тому для вирішення проблемних питань оператори можуть розраховувати на підтримку адміністрації. Під час зустрічі обговорили конкретні кроки для розширення покриття мобільним зв’язком та інтернетом якомога більшої території області.

За словами голови ОДА Віталія Коваля, на Рівненщині сьогодні тривають активні роботи щодо покращення мобільного та інтернет-зв’язку.

«Продовжується розбудова мережі базових станцій мобільними операторами. Так, відповідно до ліцензійних зобов’язань до кінця року доступ до 4G має бути забезпечений для 60% населення України, а до кінця 2022 року – для 90% громадян. Окрім того, в рамках проекту Міністерства цифрової трансформації до кінця 2021 року доступ до швидкісного інтернету вперше отримать громадяни майже 100 сіл Рівненської області», — прокоментував Віталій Коваль.

Коментар
20/01/2022 Четвер
20.01.2022
19.01.2022
18.01.2022