Спортсмени з Сарн боролися за звання найкращих тенісистів області
Відбувся чемпіонат Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.
У змаганнях, які провели наприкінці травня у Рівному, брали участь 55 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та ВРФР з Березнівської, Зарічненської, Костопільської, Острозької територіальних громад, міст Сарни та Рівного, селищ Рокитне та Млинів, Городоцької сільської ради, вихованці Клеванської спеціальної школи № 2. Про це на сторінці Рівненського «Інваспорту» інформує Ірина Ковальчук.
В урочистому відкритті змагань узяли участь начальник регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук, головний суддя змагань Ярослав Гордієнко.
У підсумку переможцями та призерами змагань стали:
серед жінок з вадами слуху:
- І місце – Татарчук Єлизавета (Рівне);
- ІІ місце – Пилипей Олександра (Рівне);
- ІІІ місце – Рижковська Людмила (Рівне);
серед чоловіків з вадами слуху:
- І місце – Юглічек Григорій (Рівне);
- ІІ місце – Ражик Сергій (Рокитне);
- ІІІ місце – Белошицький Павло (Рівне);
серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату
на візках:
- І місце – Попок Віталій (Рівне);
- ІІ місце – Буткевич Петро (Рівне);
- ІІІ місце – Шутак Сергій (Сарни);
серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату:
- І місце – Стаховська Наталія (Рівне);
- ІІ місце – Козлинець Оксана (Рівне);
- ІІІ місце – Леошик Ірина (Рівне);
серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату:
- І місце – Марчук Михайло (Рівне);
- ІІ місце – Одарієв Ігор (Городоцька сільська рада);
- ІІІ місце – Макарчук Володимир (Рівне);
серед жінок з наслідками ДЦП:
- І місце – Вітюк Марія (Рівне);
серед чоловіків з наслідками ДЦП:
- І місце – Білошкурник Юрій (Острозька ТГ);
- ІІ місце – Віднійчук Вадим (Зарічненська ТГ);
- ІІІ місце – Свирид Адам (Зарічненська ТГ);
серед чоловіків з вадами розумового і фізичного розвитку:
- І місце – Котух Владислав (Рівне);
- ІІ місце – Білогуров Іван (Рівне);
- ІІІ місце – Гуранський Олександр (Рівне);
серед жінок з вадами розумового і фізичного розвитку:
- І місце – Гладкіна Катерина (Рівне);
- ІІ місце – Михальчук Юлія (Клеванська спеціальна школа № 2).
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.