Шедевральні голи Імерикові і Тотовицького: «Десна» розбила «Олександрію»

11 Квітня 2021, 14:30
434

«Десна» розгромила «Олександрію» в матчі 21-го туру УПЛ, відзначившись одразу трьома розкішними голами.

Про це пише «Футбол 24».

Рахунок у зустрічі відкрила «Олександрія» – Кирило Ковалець на 29 хв. увірвався у штрафний, хитнув захисника та пробив повз голкіпера. Переваги гостей вистачило на чотири хвилини. Адже на 33 хв. Максим Імериков створив справжній шедевр, забивши п'ятою в дальній кут.

На початку другого тайму Андрій Тотовицький головою замкнув подачу з кутового – 2:1. На 78 хв. Олексій Гуцуляк ударом у дев’ятку довів рахунок до розгромного 3:1. , На останніх хвилинах матчу Гуцуляк ще асистував Тотовицькому, який повторив Імерекова, та забив п'ятою.

Таким чином, «Десна» набрала 36 очок та піднялась на третє місце, «Олександрія» з 26 пунктами залишилась сьомою.