Три голи Кухаревича у двох матча: молодіжка України перемогла Ірландію

18 Листопада 2020, 14:33
2596

У фінальному турі відбору молодіжного чемпіонату Європи-2021 збірна України U-21 перемогла ровесників із Північної Ірландії.

Перший тайм, попри відкритий футбол в обох команд, завершився з нулями на табло. А от у другій половині гри «синьо-жовті» розгромили суперника.

На 68-й хвилині Владислав Бабогло пробив головою у падінні після подачі з кутового – 1:0. За дві хвилини Євген Ісаєнко з льоту замкнув подачу від Стецькова. А на 74 хв. Микола Кухаревич відмінно зорієнтувався після необачного виходу воротаря з воріт і забив у порожні ворота з метрів 20-ти.

Микола Кухаревич – уродженець Дубровиччини Рівненської області. Цьогорічний дебютант молодіжної збірної України. У своєму першому матчі за головну команду країни проти Мальти 19-річний форвард оформив дубль.

Вихованці рівненського футболу грають і за інші клуби УПЛ. Наприклад, Хахльов-молодший підписав контракт із «Минаєм», а Андрій Тотовицький успішно виступає за ФК «Десна».