Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як відбуватиметься навчання у закладах освіти Рівненщини з 1 вересня

17:00 05.08.2020
1082

На Рівненщині спостерігається позитивна динаміка у кількості тих, хто одужав від COVID-19.

Відтак, область увійшла до «зеленої» зони, яка не передбачає обмежень щодо відвідування закладів освіти. Якщо така позитивна тенденція збережеться надалі, школярі Рівненщини з 1 вересня зможуть відвідувати заклади освіти. Про це інформують в пресслужбі Рівненської ОДА.

Водночас засновники (власники) та керівники закладів освіти мають забезпечити безпечні умови для здобуття освіти відповідно до Тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

Про підготовку до нового навчального року, особливості організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину та низку інших важливих питань обговорили під час онлайн-наради управління освіти й науки Рівненської ОДА з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення та ОТГ області.

Відповідно до Тимчасових рекомендацій керівники закладів освіти мають забезпечити проведення роз’яснень та інструктажів для персоналу та здобувачів освіти щодо того, як запобігти зараженню та поширенню коронавірусу, як реагувати на симптоми COVID-19 та як правильно використовувати і утилізовувати маски/респіратори, рукавички.

  • Заходити до закладу освіти можна буде лише у захисній масці чи респіраторі, проте на уроках одягати маску необов’язково.
  • Працівникам школи проводитимуть обов’язкову термометрію і не допускатимуть до закладу з температурою понад 37,2°С.
  • Перед заняттями дітей опитуватимуть щодо їхнього самопочуття.
  • Заклади освіти можуть запровадити гнучкий графік щодо початку та завершення занять та перерв для різних класів і груп.
  • За можливості рекомендовано проводити заняття на відкритому повітрі.
  • Необхідно запобігати утворенню скупчень учнів/студентів та мінімізувати їхнє пересування між кабінетами і аудиторіями.

«Цьогоріч з державного бюджету виділили значні кошти на Нову українську школу, обладнання харчоблоків та ремонт санвузлів у школах. Зараз триває активна підготовка до нового навчального року, адже 1 вересня діти мають піти на навчання у відремонтовані та належно обладнані навчальні заклади», – розповів в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Олександр Набочук.

Читайте також: Розпочали моделювання нової райдержадміністрації Сарненського району

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
1 жовтня
Сьогодні
Вчора
29.09.2020
28.09.2020
27.09.2020