Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Розпочали моделювання нової райдержадміністрації Сарненського району

15:25 05.08.2020
507

Питання утворення, реорганізації та ліквідації РДА обговорили на всеукраїнському селекторі.

Вів нараду заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода. Рівненщину в студії селекторного зв’язку представляли заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, керівник апарату ОДА Олександр Бірюков, керівники структурних підрозділів. Про це інформують в пресслужбі Рівненської ОДА.

«Нещодавно парламент прийняв рішення про утворення 136 районів замість теперішніх 490. Тому у кожному районі має бути створена районна державна адміністрація. Необхідно сформувати бачення реалізації функцій та відповідальності майбутніх райдержадміністрацій, а також ОДА», – зауважив В’ячеслав Негода.

Під час засідання обговорили питання утворення, реорганізації, ліквідації РДА, їх структури, чисельності працівників та розрахунків видатків на їх утримання. Також під час наради наголосили на важливості збереження центрів надання адміністративних послуг у тих РДА, де в райцентрах громади поки не мають власних ЦНАПів, щоб у людей не виникли проблеми з отриманням адмінпослуг. Тому у цьому напрямку – головна задача до кінця 2021 року забезпечити організацію ЦНАПів в кожній громаді.

«Найближчим часом обласна адміністрація сформує і надасть Мінрегіону власні пропозиції щодо структури райдержадміністрацій Рівненської області. Нагадаю, на Рівненщині замість 16 утворили 4 райони Вараський, Дубенський, Рівненський та Сарненський. Така ж кількість буде райдержадміністрацій. Можливо, кожна з 4-х РДА матиме свою структуру», – прокоментував результати наради заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Таким чином, кожна ОДА подасть свої пропозиції щодо системи та функцій новоутворених РДА у зв’язку з новою системою адміністративно-територіального устрою. Інформацію узагальнить Мінрегіон спільно з Мін’юстом та надасть узгоджені пропозиції Кабміну.

Читайте також: Одинокі пенсіонери отримають щомісячну соціальну допомогу

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
1 жовтня
Сьогодні
Вчора
29.09.2020
28.09.2020
27.09.2020