Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Сарнах працює «Інватаксі»

14:57 11.01.2020
205

Понад 130 поїздок Україною здійснив спеціалізований транспорт для перевезення людей з інвалідністю «Інватаксі» ФСК «Повір у себе» міста Сарни.

За час функціонування «Інватаксі», з липня по грудень 2019 року, здійснено більше 130-ти поїздок. Є змога перевозити спортсменів якісно та комфортно у різні куточки країни аби вони брали участь у Всеукраїнських, обласних, міжнародних змаганнях та заходах, надаєтья послуга з перевезення до реабілітаційних пунктів. Про це йдеться на сайті Сарненськї міської ради.

Серед перших здобутків від використання цього автотранспорту – спортсмени клубу взяли участь у змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Придбання спецтранспорту здійснено за програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» за рахунок коштів уряду. Спеціально обладнаний автомобіль було передано Фондом соціального захисту інвалідів. ФСК «Повір у себе» отримав автомобіль завдяки участі міської ради у проєкті Міністерства соціальної політики України.

Послуги з перевезення автотранспортом надаються безкоштовно, в тому числі для жителів міста. Фінансування служби з перевезення здійснюється за кошти міського бюджету.

У грудні 2019 року ФСК «Повір у себе» розпочав роботу у реконструйованому приміщенні, у якому створені всі необхідні умови для занять спортом людьми з особливими потребами, облаштовані тренажерні зали, побутові кімнати, душові, адмінкабінети.

Побудовані підсобні приміщення і гаражі та комплексний тренажерний майданчик на вулиці. У клубі займається понад 70 людей з інвалідністю.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2020
20.01.2020
19.01.2020
18.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин